Oro kondicionierių valymas VilniujeKondicionieriuje oras paimamas iš išorės, praleidžiamas per įvairiausius filtrus ir į patalpas (vidaus aplinką) tiekiamas jau išvalytas. Būtent kondicionieriaus vidinius įrenginius reikia labai gerai prižiūrėti, nes jeigu priežiūra nėra tinkama ir oro kondicionieriai ar šilumos siurbliai nėra profilaktiškai valomi ir prižiūrimi ima daugintis įvairūs mikroorganizmai, bakterijos, virusai, pelėsis, bei grybelis kurios sukelia ligas.

„Žmonių sveikatai kenkia ne kondicionieriuose cirkuliuojantys šaldikliai, o ant kondicionieriaus garintuvo bei sparnuotėse atsirandantys ir į patalpas patenkantys grybeliai, pelėsiai bei bakterijos.

Šiuolaikiniuose oro kondicionieriuose įrengti oro filtrai, kurie valo tiekiamą orą, o kai kurie gali netgi naikinti patenkančias bakterijas. Kondicionierių vidaus mazgų temperatūra yra mažesnė negu patalpų oro temperatūra, todėl ant jų gali kauptis drėgmė. Taip susidaro puiki terpė mikroorganizmams kauptis ir daugintis. Su tiekiamu oru tie mikroorganizmai gali patekti į patalpą ir pasiekti ten esančių žmonių kvėpavimo takus bei sukelti ligas. Viena iš jų, kurios sukėlėjas gali daugintis ir plisti aplinkoje per oro kondicionavimo sistemas, yra legioneliozė, kuri dažniausiai pasireiškia plaučių uždegimu, tačiau pasitaiko ir mirties atvėjų.

Kaikurie oro kondicionierių-šilumos siurblių gamintojai siūlo įrengta oro valymo sistemą kuri susidaro iš 7 specialių filtrų.Oras valomas 5 pakopomis siekiant užtikrinti geriausią oro kokybės rezultatą.Filtrų sistema per kurią praeina oro srautas sulaiko patalpoje esančias stambias ir smulkias dulkes, dulkių erkutes, pelenus, bei cigarečių dūmus ar nemalonius kvapus, taip pat naikina alergenus ir bakterijas.

1. Pirminis filtras sulaiko stambias dulkes,pelenus

2. Anglies filtras, susidedantys iš anglies nanodalelių, užtikrina, kad patalpos viduje cirkuliuojantys kvapai bus sulaikyti

3. Trigubas filtras skirtas įvairiems organiniams junginiams, pavyzdžiui, formaldehidams, sulaikyti, jis taip pat sustiprina apsaugą nuo nemalonių kvapų

4. Filtras „Nano bio fusion“ esančios biofermentų nanodalelės pro sieneles įsiskverbia į tam tikrų bakterijų ir alergenų lastelių vidų tam, kad tiesiogiai suardytų jš branduolius.Ši technologija užtikrina efektyvesnę antibakterinę oro kondicionieriaus-šilumos siurblio funkciją nei paprastesniuose produktuose

5. Unikalusis plazminis filtras ne tik sulaiko dulkes ir mikroskopines daleles, bet taip pat padeda sumažinti plika akimi nepastebimų naminių dulkių erkių, žiedadulkių, gyvūnų plaukų kiekį patalpoje.Tai ypač aktalu alergiškiems bei astma sergantiems zmoniems

Plazminis sidabro jonų filtras

Oras praeinantis pro šį filtrą ne tik išsivalo, bet dar ir jonizuojasi, dėl to pakyla Jūsų darbingumas, gerėja bei greitėja mąstymas.Dėka filtrų dezinfekcinio padengimo, šaldydamas ir šildydamas orą kondicionierius išvalo jį ir nuo bakterijų. Oro kokybė atsiliepia Jūsų savijautai.

Valyti orą

Dėka šiuolaikinių kondicionieriaus oro filtravimo technologijų, kondicionierius gali išvalyti orą nuo rūkalų, dulkių, bakterijų, žiedadulkių ir t.t. Ore gali būti apie 60% visų elergenų. Kondicionuojamuose patalpose oras taps gaivesnis, švaresnis, sumažės šienligės simptomai. Žmogus alergiškas dulkėms ar žiedadulkėms, šiuose patalpose jausis kur kas geriau ir komfortabiliau. Gamintojų atlikti laboratoriniai tyrimai rodo, kad labiausiai veiksmingi yra plazminiai, skylėtieji anglies filtrai.

Rekomenduojamos prekės

Atstovaujami gamintojai

 • Mitsubishi
 • Toshiba
 • Daikin
 • Fuji
 • Mitsubishi Heavy
 • Fujitsu
 • Electrolux
 • York
 • Samsung
 • LG
 • Alpic Air
 • Midea
 • Panasonic
 • Haier