Split kondicionieriai

Split

tai oro kondicionavimo sistema, susidedanti iš vidinio ir išorinio įrenginio.

Multisplit kondicionieriai

Multisplit

sistema leidžia prie vieno išorinio įrenginio prijungti 2 ir daugiau vidinių įrenginių.

Sieniniai kondicioneiriai

Sieniniai kondicionieriai

Pats populiariausias yra sieninis kondicionierius arba kitaip dar vadinama sieninio tipo Split sistema. Šie oro kondicionieriai sudaryti iš dviejų blokų: vidinio ir išorinio. Tokių sistemų privalumai – įrenginio programavimo galimybė, žemas triukšmingumo lygis, daugiapakopiai oro valymo filtrai, neutralizuojantys tabako dūmus ir nukenksminančius alergenus, virusus. Sieninį kondicionierių galima įrengti bet kokioje nedidelėje patalpoje – biure, bute, parduotuvėje.

Kasetiniai kondicionieriai

Kasetiniai kondicionieriai

Kasetiniai kondicionieriai yra idealus sprendimas patalpų su pakabinamomis lubomis vėsinimui. Šio tipo kondicionieriai su keturiomis oro srovių paskirstymo kryptimis puikiai tinka naudojimui didelėse visuomeninės paskirties patalpose, pavyzdžiui, parduotuvėse, biuruose, konferencijų salėse, mokyklose, restoranuose ir naktiniuose klubuose.

Palubiniai-grindininiai kondicionieriai

Palubiniai-grindiniai kondicionieriai

Palubinis oro kondicionierius (arba tiesiog universalus) montuojamas po lubomis arba ant sienos prie pat grindų. Jeigu patalpoje nėra pakabinamų lubų, tuomet alternatyva kasetiniam kondicionieriui gali būti būtent šis kondicionierius. Šių įrenginių konstrukcija leidžia tolygiai paskirstyti orą patalpoje ir išvengti tiesioginės oro srovės, nukreiptos į žmones. Kondicionierius gali būti sėkmingai naudojamas sudėtingos formos patalpų vėsinimui.

Konsoliniai kondicioneiriai

Konsoliniai kondicionieriai

Grindiniai kondicionieriai skirti montavimui po langais (kaip tradiciniai šildymo radiatoriai). Atvėsintas oras išpučiamas į viršų. Per langus su saulės spinduliais į patalpą patenka didžiausia dalis šilumos. Jei po langu įrengtas pastatomas kondicionierius – jis atvėsina pačią karščiausią patalpos zoną, tokiu būdu užtikrindamas vienodą temperatūrą visoje patalpoje.

Kanaliniai kondicionieriai

Kanaliniai kondicionieriai

Kanaliniai kondicionieriai sėkmingai gali būti naudojami atskirų patalpų kondicionavimui. Šis įrenginys turi keletą privalumų: sumontuotas kondicionierius nėra matomas, todėl negadina interjero, patalpoje nėra triukšmo šaltinio (įrenginys yra akustiškai izoliuotas nuo patalpos), kondicionierius gali atlikti ne tik šaldymo, bet ir vėdinimo funkciją (jeigu prie oro paėmimo prijungtas lauko oro kanalas).

Mobilūs kondicionieriai

Mobilūs kondicionieriai

Mobilus oro kondicionierius, kaip jau aišku iš sąvokos „mobilus“, yra kondicionierius, kurio vietą galima laisvai keisti. Jis turi ratukus, kurių pagalba galima stumdyti kondicionierių. Jo veikimo principas visiškai nesiskiria nuo įprasto kondicionieriaus, išskyrus tai, kad jis sudarytas ne iš dviejų blokų (vidinio ir išorinio, kaip „split“ sistemos), o iš vieno. Mobilus oro kondicionierius gali būti naudojamas biuruose ir gyvenamose patalpose. Jų galingumas (2 -4 kW) leidžia vėsinti iki 35 m2.

Kondicionieriai – kam jie naudojami?

Oro kondicionieriai  leidžia sukurti komfortinę aplinką, kurioje Jūs jaustumėtės geriausiai, t. y. vyrautų tinkama oro temperatūra ir drėgmė. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai tiekia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį ir stabdo pelėsių augimą. Šios sąlygos yra pasiekiamos be skersvėjų ir triukšmo.

Oro kondicionieriai leidžia Jums jaustis aktyvesniu, kūrybingesniu ir darbingesniu. Taigi, kas atsisakytų jausti kondicionuoto oro gaivą tiek parduotuvėje, kavinėje, restorane ar viešbutyje, tiek savo namuose – ypač karštą vasaros dieną?

Užtikriname, kad oro kondicionieriai padės jums pajusti švarų, gaivų ir sveiką orą!

Rekomenduojamos prekės

Atstovaujami gamintojai

 • Mitsubishi
 • Toshiba
 • Daikin
 • Fuji
 • Mitsubishi Heavy
 • Fujitsu
 • Electrolux
 • York
 • Samsung
 • LG
 • Alpic Air
 • Midea
 • Panasonic
 • Haier