kondicionieriai butamsOro kondicionierių parinkimas

Atvyksime į vietą ir pagal jūsų poreikius parinksime jums tinkamiausią oro kondicionavimo sistemą / oro kondicionierių.

Prekyba oro kondicionieriais, kitos mūsų paslaugos

Žinomiausių gamintojų įranga, didelis pasirinkimas, geros kainos. Įsigytą įrangą pristatome, montuojame, aptarnaujame ir remontuojame Vilniuje.

Oro kondicionierių montavimo kokybė

Mes jau daugelį metų sėkmingai dirbame inžinerinių sistemų srityje. Turime patirties montuojant tiek mažas, tiek dideles oro kondicionavimo sistemas. Įmonėje dirba tik kvalifikuoti kondicionavimo specialistai bei  naudojama tik žinomų ir patikimų gamintojų įranga, todėl visada užtikriname aukščiausią savo darbų kokybę. Visiems atliktiems darbams suteikiame nuo 2 iki 5 metų garantiją!

Oro kondicionavimo sistemų priežiūra ir remontas

Oro kondicionierius – tai įrenginys, reikalaujantis nuolatinės specialios priežiūros. Visi oro kondicionierių gamintojai rekomenduoja reguliariai atlikti įrenginių techninę profilaktiką, kad būtų išvengta nenumatytų gedimų ir užtikrintas kondicionieriaus ar sistemų ilgaamžiškumas. Dažniausios gedimų priežastys – nevalomi oro filtrai, nesandari šaldymo agento (freono) sistema ir montavimo bei eksploatavimo metu atsiradę pažeidimai. Netinkamai prižiūrimas oro kondicionierius gali pakenkti jūsų sveikatai ir dirbti tiesiog neefektyviai – netaupiai, t. y. naudoti daugiau elektros energijos negu gamintojo nurodyta.

Kiek laiko tarnauja oro kondicionieriai?

Tinkamai prižiūrimas oro kondicionierius tarnauja daugiau nei 10 metų, todėl patikėkite šį rūpestį profesionalams.

Kondicionierius – įrenginys, montuojamas prie pastato konstrukcijų. Jam sugedus, Jūs juk nenešite prietaiso į remonto dirbtuves (kaip, pavyzdžiui, televizoriaus ar muzikos grotuvo), todėl būtina žinoti, kokia garantija suteikiama įrangai ir kas atliks remonto darbus gedimo atveju. Dažniausiai įrangos pardavėjai garantinius įsipareigojimus perleidžia įrangos montuotojams, o garantiniu laikotarpiu tiekia nemokamas detales, todėl įrangos montuotojai privalo mokėti ne tik sumontuoti kondicionierių, bet ir diagnozuoti gedimus bei suremontuoti.
Dažnai pagal siūlomą montažo darbų kainą galima nuspėti apie įrangos montuotojų kvalifikaciją. Santechnikai, elektrikai ar kitų sričių specialistai siūlo gerokai mažesnes kainas negu kondicionierių montavimo specialistai, tačiau jie dažnai neturi ir nenaudoja specialios, kondicionierių montavimui skirtos įrangos ir nežino kondicionierių veikimo principų bei yra nekompetetingi diagnozuoti gedimus.
Vieno kondicionieriaus kokybiškas sumontavimas dviems specialistams užtrunka apie 5 – 6 val., todėl kyla klausimas: kaip įmanoma sumontuoti kondicionierių už, pvz. 95 Eur? Na, nebent atliekami darbai, o klientas ir kondicionierius labai greitai pamirštami…

ORO KONDICIONAVIMO SPECIALISTO PATARIMAI – vietą parinks mūsų specialistai

Turime prisipažinti, kad apie oro kondicionavimą namuose, biure ar automobilyje susimąstome tik vasarą, kai pradedame dusti nuo karščio. O gal apie oro kondicionierių vertėtų pagalvoti kiek anksčiau? Tada per karščius jau būtų galima mėgautis vėsiu, o žiemą – šiltu oru.
Parenkant kondicionierių, pirmiausia reikia įvertinti patalpas, kurias numatoma kondicionuoti. Svarbiausia tai, koks patalpų plotas, kiek jose šilumos šaltinių, pavyzdžiui, kompiuterių, nuo kurių įšyla oras patalpoje, kiek patalpoje dirba žmonių, kurių kiekvienas į aplinką išspinduliuoja tiek šilumos, kiek 100 vatų galingumo elektros lemputė. Svarbu ir tai, kaip patalpoje išdėstyti langai – šiaurinėje ar pietinėje pusėje, kur nuolat sugeriami saulės spinduliai. Tik įvertinus visa tai, galima pasirinkti prietaiso galingumą.

Specialistai pataria patiems nesirinkti net vietos, kurioje bus sumontuotas prietaisas – tegul tai nusprendžia profesionalai, kurie pirmiausia parengs oro kondicionavimo projektą. Jo kaina tesudarys 3–5 proc. visų įrengimo išlaidų, tačiau padės išvengti neplanuotų klaidų. Specialistai pataria be reikalo nerizikuoti: lengviau koreguoti nubraižytą schemą ir taip pasirinkti geriausią variantą, negu pirma įrengti kondicionierių, o po savaitės, paaiškėjus, kad norimo rezultato gauti nepavyko, ieškoti įrenginiui kitos vietos.
Kokio galingumo kondicionieriaus reikia, dažniausiai skaičiuojama taip: 10 kv. metrų patalpų ploto reikia apie 1 kilovato prietaiso galingumo.
Dar nekenktų įvertinti, ar normali  pastato šiluminė varža – ar pastato sienos, langai ir stogas ne per daug saulės kaitros praleidžia į patalpų vidų. Vienokio kondicionavimo reikia standartinėse patalpose, kitokio – palėpėse.

Savamoksliais geriau nepasitikėti

Pirkti kondicionavimo prietaisą patikimiausia iš oficialaus gamintojo atstovo, galinčio suteikti garantiją, o vėliau teikti aptarnavimo bei, prireikus, remonto paslaugas.
Išsirinkus prietaisą, neverta pamiršti ir to, kad oro kondicionierius – tai ne buitinės technikos prietaisas, kurį užtenka įjungti į elektros tinklą. Nemokšos montuotojai gali sužlugdyti patį geriausią pasirinkimą. Tyrimai rodo, kad 80 proc. visų kondicionavimo prietaisų gedimų atsiranda dėl nekvalifikuoto jų įrengimo.
Kondicionieriaus įrengimo kaina labai priklauso nuo to, kur prietaisą įkurdinsite: kuo daugiau montuotojams teks karstytis stogu, gręžti ar kalti sienas dėl išorinių ir vidinių kondicionieriaus prietaisų sujungimo, tuo brangiau teks mokėti. Tačiau galima iš anksto numatyti, kad montavimo darbai kainuos mažiausiai 318 Eur.
Specialistų teigimu, kokybiškas ir pagal reikalavimus eksploatuojamas kondicionierius turi būti naudojamas dešimt ir daugiau metų, o ne porą sezonų. Norint įsigyti iš tiesų kokybišką gaminį, patartina kreiptis į patikimą įmonę, kuri turi reikalingus sertifikatus ir garantuoja savo produkcijos kokybę. Vargu, ar specializuotos įmonės atstovai imsis tvarkyti sugedusią vėdinimo sistemą, jeigu ją įrengė savamokslis meistras.

Rekomenduojamos prekės

Atstovaujami gamintojai

 • Mitsubishi
 • Toshiba
 • Daikin
 • Fuji
 • Mitsubishi Heavy
 • Fujitsu
 • Electrolux
 • York
 • Samsung
 • LG
 • Alpic Air
 • Midea
 • Panasonic
 • Haier